PANORAMY

Panoramy_alone_v2

Wersja pełna

Wersja darmowa

PANORAMY, aplikacja rozrywkowa zawierająca niezliczoną ilość krzyżówek panoramicznych do Twojego iPhone’a, iPoda touch i iPada. Krzyżówki panoramiczne to najpopularniejszy w Polsce typ krzyżówek, w którym podpowiedzi umieszczone są w kratkach na planszy krzyżówki, razem z kratkami do wpisywania odpowiedzi.

Krzyżówki podzielone są na dwa rozmiary: małe – 5 x 8 kratek i duże – 11 x 16 kratek oraz na 3 poziomy trudności. Każda krzyżówka posiada swoje indywidualne rozwiązanie w postaci przysłowia, powiedzenia lub związku frazeologicznego.

Aplikacja została wykonana z dokładnością do pojedynczych pikseli, wszystkie czcionki podpowiedzi i odpowiedzi generowane są dynamicznie dla każdego przybliżenia. Aplikacja jest przyjazna dla osób z wadami wzroku (opcja bardzo dużego przybliżenia). Unikalny interfejs dostosowano do każdego rodzaju wyświetlacza: dużego ekranu iPada, wysokiego ekranu iPhone’a 5 / iPoda 5 generacji, i klasycznego ekranu 3,5 cala.

W trakcie rozwiązywania krzyżówek nie są wyświetlane żadne banery reklamowe, a odsłonięcie haseł, których nie znasz nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi płatnościami bądź limitami. Ponadto mniejszy ekran iPhone’ów i iPodów touch jest rekompensowany poprzez zaprojektowaną specjalnie dla Panoram polską klawiaturę.

Kupując aplikację poprzez App Store automatycznie otrzymujesz 1000 żetonów, które umożliwiają rozwiązanie 100 dużych krzyżówek lub 200 małych. W każdym momencie możesz dokupić dodatkowe żetony za niewielką opłatą, np. 5000 żetonów za ok. 4,50 EUR / 4,99 USD, co daje niecałe 4 grosze za dużą krzyżówkę, stanowiąc najtańszą formę krzyżówek dostępną na polskim rynku. Dodatkowo korzystając z aplikacji otrzymujesz pełnowartościowe bonusowe żetony, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, mailowych subskrypcji itp. Dla większości użytkowników koszt nabycia aplikacji będzie jedynym kosztem cieszenia się pełną ofertą programową.

Wymagania minimalne: iPhone 3GS, iPad 1, iPod touch 3 gen, iOS 5.1
Wymagania zalecane: iPhone 4S, iPad 3, iPod touch 4 gen, iOS 5.1 lub wyższa wersja